Something Rotten
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar

+7
lenileni
oklom
uyumsuzpenguen
space_monkey
Ginevra
aydan
namaste*PTR
11 posters
YazarMesaj
namaste*PTR

namaste*PTR

Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Empty
MesajKonu: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:41 am

aydan

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 10:40 am

ne yorum yapılabilirki şimdi ?? adam söylemiş zaten söyliyeceğini silent
Ginevra

Ginevra

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 12:53 pm

ah molko vah molko..
space_monkey

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 1:19 pm

ne var yani , insanlar geçmişlerinde yaptıklarından pişman olabilirler özellikle de o şey sadece bi oyunsa. ve de bu nancy boy'un ölüm videosu değildir çünkü nancy boy hiç bir zaman var olmadı ,gördüğümüz şeyler sadece reklam panolarıydı
uyumsuzpenguen

uyumsuzpenguen

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 2:15 pm

bilmiyorum sizin icin cok sey mi ifade ediyor ama benim brian molko'ya olan sevgim onun cinsel tercihiyle artmıyor veya azalmıyor
Ginevra

Ginevra

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 10:37 am

40 yaşında nancy boy imajı samimi olmaz ve sürekli o şekilde kalmasını da beklemiyordu kimse ama yine de böyle tepkiler vermesi insanı üzüyor yani..sonuçta büyük çoğunluk o haliyle tanıdı ve sevdi. Sad
oklom

oklom

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 12:44 pm

nancy boy ölmemiş resmen wahşice katledilmiş yaa briana bak bu gerzek elbiseyi ben mi giydim dio süper yaa
lenileni

lenileni

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 5:27 pm

aman salak brian..
ashtray girl

ashtray girl

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 7:07 pm

uyumsuzpenguen demiş ki:
bilmiyorum sizin icin cok sey mi ifade ediyor ama benim brian molko'ya olan sevgim onun cinsel tercihiyle artmıyor veya azalmıyor

brianı yine çok seviyorum ama cinsel tercihi brianı tam olarak brian yapan şeylerden biriydi bizim onu ilk tanıdığımız hali buydu ve biz onu ilk olarak böle sevdik en azından o görüntülere bu kadar kötü yorum yapması beni çok rahatsız ediyo (sonuçta fanlar hala o halini de seviyo)
ayrıca ben brianın cinsel tercihini değiştirdiğine de inanmıyorum o da ayrı mesele bence asıl reklam panosu şu anki durum ..
oklom

oklom

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 8:58 am

ashtray girl demiş ki:
uyumsuzpenguen demiş ki:

brianı yine çok seviyorum ama cinsel tercihi brianı tam olarak brian yapan şeylerden biriydi bizim onu ilk tanıdığımız hali buydu ve biz onu ilk olarak böle sevdik en azından o görüntülere bu kadar kötü yorum yapması beni çok rahatsız ediyo (sonuçta fanlar hala o halini de seviyo)
ayrıca ben brianın cinsel tercihini değiştirdiğine de inanmıyorum o da ayrı mesele bence asıl reklam panosu şu anki durum ..
brianı hepimiz bisexuel alalım yaa hetero çok iğğ oluo
uyumsuzpenguen

uyumsuzpenguen

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 2:43 pm

ashtray girl demiş ki:
uyumsuzpenguen demiş ki:

ya eskisi gibi giyinmemesi onu straight yapmaz tabi haklısın
bence eski halini kötülemesi cok normal hepimiz eski fotolarımıza bakıp utanmaz mıyız Laughing
lenileni

lenileni

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 5:39 am

çok marjinalim, çok güzelim, nancyim, değişiğim, bayılın bana tapın bana ayaklarında dolaştı bunca zaman. bayıldık biz de bunca zaman. şimdi karşıma geçmiş "oo nefret ediyorum o halimden iğrençti" diyorsa, insanlara en iyi ihtiamlle keriz yerine koyulduğunu hissettirebilir. öyledir de..

aslında bu bir öz eleştiri. geçmişte yaptığım birçok şey bana da acı veriyor ve o zamanki tarzım şimdi bana çok uzak geliyor. ama o geçmişmide yaşadığım şeyler, beni bu zamana ve bu halime taşıyan şeyler aslında. beni ben yapan herşey demekler..

brianı da bugünkü brian yapan haline taşıyan şey nancy geçmişi.

eşitiz esasen.
o geçmişindeki briandan nefret ediyor, ben de bugünkü briandan nefret ediyorum. geçmiş ve gelecekteki brian bir bütün olarak sevilemiyor. ama toplama yaparsan her dönemi seviliyor. ve her dönemi nefret ediliyor.
x0=0x
margi
Admin
margi

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 5:44 am

bence burda satır aralarına bakmalıyız (bkz. more than meets the eye) nancy'nin zamanla imtihanını da geçtim(oraya sonra gelicem) , acaba neden bundan kaçıyor?

Teorim şu; nancy bir nevi o dönemde yaşadıklarını simgeliyor. ağır depresyon; prozac, hissizleşme, uyuşturucu, kötü sonlanan gönül maceraları... Nancy belki ona bunları anımsatıyor. o dönemki ruh halini bu lanet elbiseye bağlıyor...

Ardından ne geldi? "Change your style again" (BMM çağı)Farkındaysanız bunu periyodik olarak yapıyor zaten... Her sene farklı bir biçime giriyor. Canı sıkılınca kuaföre giden kadınlara benziyor Brian. Bir de düşününce Nancy ile yapabilecekleri zaten sınırlı; özellikle gençliğini yitirmesiyle savaşırken... (zamanla imtihana geri döndük). şimdi lenileni; robert smith örneğini verecektir, ama bende ilk aşkımla evlenip sonsuza kadar mutlu yaşasaydım zamanı o noktada dondurmak isterdim. robert smith'in özelini bilemeyeceğim ama mutlu bir nancylik geçirmiş gibi görünüyor, bu da brian'ın kinin tam tersi...

nancy reklam mıydı sorusuna gelecek olursak; tam aksi. meds bir pazarlama stratejisiydi. şu an bu oyunu oynuyor; adı "beni ciddiye alın". Sorun şu; feminenite; dikkat çekse de; asla ana akıma giremez. İzin verilmez. Madonna'ya bakın, ne kadar erkeksi! Bi de JT Leroy örneği var mesela... o biraz daha karışık bi durum aslında ama özünde aynı yere çıkıyor. Özetleyim; kadın bi kitap yazıyor, pazarlamak için erkek arkadaşının kız kardeşini, bir nancy boymuş gibi sunup yazar oymuş gibi gösteriyor. ortaya bir pazarlama harikası çıkıyor? ekşide bunun hakkında yazılanlara bakıp daha kapsamlı fikir sahibi olabilirsiniz. Demek istediğim J T Leroy'la yapılan Nancy'nin pazarlama ürünü olarak kullanılmasının birebir örneğidir. Ama bu Brian'ın Nancy'sine tekabül eder mi? Kesinlikle hayır!!!! Eğer Brian bu döneme kadar Nancy'i aynı şekilde tutmakta ısrar etseydi;
1. kendini tekrarlamış olurdu (bundan nasıl nefret ettiğimizi adım gibi biliyorum)
2. nancy'i gerçekten kötüye kullanmış olurdu. (eskiyecekti, bu kadar sevmeyecektiniz, çünkü hep ulaşabileceğiniz yerde olacaktı)
3. bir karikatür haline gelecekti. (ingiliz basını bunu yapmaya çalıştı elinden geldiğince zaten; ciddiye alınmama; sürekli bu noktanın kör göze parmak basılması... brian'ın son röportajlarında verdiği mesaj bu)
4. brian'ın cinsel kimliği... bu sadece yönelimi; brian travesti olmadı asla; ama sürekli o güzel elbiselerle dolandığında; bir "liken gibi yapışacaktı". belki de bu kendi kafasını karıştıracaktı... androjenliğine hala sahip çıkıyor brian ve bunu sadece kadın elbiseleriyle sınırlandırmayı zekasına hakaret olarak görüyor.

Son olarak; tüm bunlar nancy'den hoşlanmadığım anlamına mı geliyor? hayır hayır hayır! ama nancy öyle birşey ki direk bakamazsınız uzun süre gözleriniz kamaşır. takılıp kalırsınız, erirsiniz vs. o dönem görseydim brian'ı bir kerelik eminim hayatımın en güzel deneyimi olurdu ama akıl sağlığım için pek yararlı olmazdı; bende buna özellikle son zamanlarda çok ihtiyaç duyuyorum....
oysa rock'n coke'ta tam karşımda ökkeş gibi dikilince; gözümü ayırmadan bakabildim... bazen hayran olduklarınızın da insaniyetleriyle yüzleşmek iyi gelebiliyor. objeleştirmekten inanın çok daha rahatlatıcı...
https://somethingrotten.yetkin-forum.com
Q_bra93

Q_bra93

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 9:35 am

margi demiş ki:
Canı sıkılınca kuaföre giden kadınlara benziyor Brian.
Very Happy
margi demiş ki:
bazen hayran olduklarınızın da insaniyetleriyle yüzleşmek iyi gelebiliyor. objeleştirmekten inanın çok daha rahatlatıcı...
kesinlikle bende hep bi kerecik görsem başka birşey istemem derim ama o zamanda büyüsü kaybolacak diye de korkarım.

margi tam anlamıyla anlatmış daha ne diyelim Very Happy ama bende şunları söyleyeyim. bir kere reklam olmadığına kesinlikle eminim. nancy gerçekti ama uzun süreli olmasınıda kimse bekleyemezdi. bu kaş göz boyamak saçları kırmızı yapmak felan değildi. kolay değildi nancy olmak bence. düşünsenize gençliğin verdiği aykırılıkla yapmış yapacağı kadar giymiş mini etekleri dolaşmış. ama buna daha ne kadar devam edebilirdi. yoruldu belkide. cody felanda oldu hani ( gerçi bunu ne kadar etkisi olduğu tartışılır) . margininde dediği gibi buna devam etseydi " 1. kendini tekrarlamış olurdu (bundan nasıl nefret ettiğimizi adım gibi biliyorum)" insaoğlu işte bu Very Happy devam etse tekrarladı sıkıldık baydı tekrar etmese nancymizi niye öldürdü Very Happy bırakalım adam hissettiği gibi yaşasın kimse ona nancy ol demesi kimse ona nancy olmayı bırak da demedi. brian işte bu onu bu yüzden seviyoruz.
melis

melis

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 3:19 pm

bence nancy boy un ölümü gayet normal bişey aradan uzun zaman geçti ve o sırada pek çok şey yaşadı biz bile birkaç yılda ne kadar büyüyoruz ve bu bizi etkiliyor.Brian da büyüdü ve elbette ki değişti.Bide şöyle iyi bi yanından bakmak istiyorum ki bişeyleri insanlar sevsin diye yapmadığı doğrulanıyor bence.Fanlar nancy yi seviyodu ama o sırf seviliyo diye buna devam etmedi..
oklom

oklom

MesajKonu: Geri: Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar   Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 8:12 am

margi demiş ki:
bence burda satır aralarına bakmalıyız (bkz. more than meets the eye) nancy'nin zamanla imtihanını da geçtim(oraya sonra gelicem) , acaba neden bundan kaçıyor?

Teorim şu; nancy bir nevi o dönemde yaşadıklarını simgeliyor. ağır depresyon; prozac, hissizleşme, uyuşturucu, kötü sonlanan gönül maceraları... Nancy belki ona bunları anımsatıyor. o dönemki ruh halini bu lanet elbiseye bağlıyor...

Ardından ne geldi? "Change your style again" (BMM çağı)Farkındaysanız bunu periyodik olarak yapıyor zaten... Her sene farklı bir biçime giriyor. Canı sıkılınca kuaföre giden kadınlara benziyor Brian. Bir de düşününce Nancy ile yapabilecekleri zaten sınırlı; özellikle gençliğini yitirmesiyle savaşırken... (zamanla imtihana geri döndük). şimdi lenileni; robert smith örneğini verecektir, ama bende ilk aşkımla evlenip sonsuza kadar mutlu yaşasaydım zamanı o noktada dondurmak isterdim. robert smith'in özelini bilemeyeceğim ama mutlu bir nancylik geçirmiş gibi görünüyor, bu da brian'ın kinin tam tersi...

nancy reklam mıydı sorusuna gelecek olursak; tam aksi. meds bir pazarlama stratejisiydi. şu an bu oyunu oynuyor; adı "beni ciddiye alın". Sorun şu; feminenite; dikkat çekse de; asla ana akıma giremez. İzin verilmez. Madonna'ya bakın, ne kadar erkeksi! Bi de JT Leroy örneği var mesela... o biraz daha karışık bi durum aslında ama özünde aynı yere çıkıyor. Özetleyim; kadın bi kitap yazıyor, pazarlamak için erkek arkadaşının kız kardeşini, bir nancy boymuş gibi sunup yazar oymuş gibi gösteriyor. ortaya bir pazarlama harikası çıkıyor? ekşide bunun hakkında yazılanlara bakıp daha kapsamlı fikir sahibi olabilirsiniz. Demek istediğim J T Leroy'la yapılan Nancy'nin pazarlama ürünü olarak kullanılmasının birebir örneğidir. Ama bu Brian'ın Nancy'sine tekabül eder mi? Kesinlikle hayır!!!! Eğer Brian bu döneme kadar Nancy'i aynı şekilde tutmakta ısrar etseydi;
1. kendini tekrarlamış olurdu (bundan nasıl nefret ettiğimizi adım gibi biliyorum)
2. nancy'i gerçekten kötüye kullanmış olurdu. (eskiyecekti, bu kadar sevmeyecektiniz, çünkü hep ulaşabileceğiniz yerde olacaktı)
3. bir karikatür haline gelecekti. (ingiliz basını bunu yapmaya çalıştı elinden geldiğince zaten; ciddiye alınmama; sürekli bu noktanın kör göze parmak basılması... brian'ın son röportajlarında verdiği mesaj bu)
4. brian'ın cinsel kimliği... bu sadece yönelimi; brian travesti olmadı asla; ama sürekli o güzel elbiselerle dolandığında; bir "liken gibi yapışacaktı". belki de bu kendi kafasını karıştıracaktı... androjenliğine hala sahip çıkıyor brian ve bunu sadece kadın elbiseleriyle sınırlandırmayı zekasına hakaret olarak görüyor.

Son olarak; tüm bunlar nancy'den hoşlanmadığım anlamına mı geliyor? hayır hayır hayır! ama nancy öyle birşey ki direk bakamazsınız uzun süre gözleriniz kamaşır. takılıp kalırsınız, erirsiniz vs. o dönem görseydim brian'ı bir kerelik eminim hayatımın en güzel deneyimi olurdu ama akıl sağlığım için pek yararlı olmazdı; bende buna özellikle son zamanlarda çok ihtiyaç duyuyorum....
oysa rock'n coke'ta tam karşımda ökkeş gibi dikilince; gözümü ayırmadan bakabildim... bazen hayran olduklarınızın da insaniyetleriyle yüzleşmek iyi gelebiliyor. objeleştirmekten inanın çok daha rahatlatıcı...
haklısın cıvırdı briancığımz

Nancy Boy'un ölüm videosu üstüne yorumlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bitter End Videosu