Something Rotten
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bitter End Videosu

4 posters
YazarMesaj
margi
Admin
margi

Bitter End Videosu Empty
MesajKonu: Bitter End Videosu   Bitter End Videosu Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 4:05 am

Dün gece aklıma takıldı. Acaba videoda, büyük uydu anteninin üstünde şarkı söylerken verilmek istenen mesaj ne ? Yada o videonun anlamı ne ?
https://somethingrotten.yetkin-forum.com
[PTR]burrhole

[PTR]burrhole

Bitter End Videosu Empty
MesajKonu: Geri: Bitter End Videosu   Bitter End Videosu Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 4:35 am

şarkı sözleriyle uyumu göz önüne alınacaksa farklı bir yorum ortaya çıkacaktır.videoların bir şekilde sözlerle bütün olduğunu düşündüğümden burada da aynısını düşünüyorum. bence tek bir anlam yükleme amacı gütmüyor.öyle olsaydı şarkıyı kısırlaştırmış olurduk.her dinleyişte,izleyişte farklı yorumlar uyandırıyor.ben çoğunlukla kendini soyutlama(yani içinde oldukları platformu bir kalkan gibi görüyorum,onları uyuşukluktan koruyan) başkalarını bulunduğu yerden kontrol etme gibi düşünceleri barındırıyor. olduğu yerden herkesi rahatça görebiliyor onların da kalkana yükselmesini istiyor.
ashtray girl

ashtray girl

Bitter End Videosu Empty
MesajKonu: Geri: Bitter End Videosu   Bitter End Videosu Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 9:23 am

hiç bişe düşünmüorum sadece alıp götürsün yeter Very Happy brianın dedii gibi çok fazla kafa yormamak lazım ..
oklom

oklom

Bitter End Videosu Empty
MesajKonu: Geri: Bitter End Videosu   Bitter End Videosu Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 12:51 pm

hehehee öle bişide belki brian çanak anten işine girmiştir hihihihiii
margi
Admin
margi

Bitter End Videosu Empty
MesajKonu: Geri: Bitter End Videosu   Bitter End Videosu Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 4:40 pm

jim carrey'nin cable guy diye bi filmi vardı 10/11 yıl kadar önce çekilmiş olmalı... çok büyük hayal kırıklığı olarak görülmüştü nedense ben sevmiştim ama... finale yakın bir yerde jimin saplantılı karakteri kalkıp kocaman bir uydu antenine çıkıyor, diğer aktörün sevgilisini kaçırıp.... (bak şimdi ne homoerotik altmetinler çıktı)
velhasıl, bitter-end saplantı şarkısı; aşk gibi görünen ama saplantıdan ibaret bir şeyler anlatıyor. brian'ın filmi izleyip izlemediğini bilmiyorum (bu arada yönetmeni ben stiller'dı) ama filmlerden etkilenmiş klip vakası ilk değil (Bkz: slave to the wage)
https://somethingrotten.yetkin-forum.com

Bitter End Videosu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-