Something Rotten
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Steve neden ayrıldı ?

+12
séLw!!!
zuzu
[PTR]yigo_boss
space_monkey
[PTR]utku
namaste*PTR
RebelQueen
Ginevra
aydan
KeDi
[PTR]burçak
margi
16 posters
YazarMesaj
margi
Admin
margi

Steve neden ayrıldı ? Empty
MesajKonu: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 4:13 am

Bana göre sorun Brian'da. Steve'in her zaman çok çeker bir hali vardo, sanki kendini sıkıyordu Brian'ın kaprislerine karşı. Sonunda dayanamadı heralde.
https://somethingrotten.yetkin-forum.com
[PTR]burçak

[PTR]burçak

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 4:20 am

bence sebebi Brian bu ayrılığın.Sonuçta steve olgunluk bakımından her zaman 1 adım öndeydi.Brian bu olgunluğa geç ulaştı.belki de hala ulaşamadı.Ama Steve hep üçüncü adam konumundaydı. Buna dayanmak güç olsa gerek.Hem kişisel problemler* olayı da buydu sanırım..
KeDi

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 5:01 am

Bencede ayrılmasının ilk sebebi Brian..Steve hep grupta diğer elemanlara göre daha çekinik gibiydi(müzik konusunda değil)fotoğraflara,röportajlara bakan hiç placebo dinlemeyen bir kişi bile bunu anlayabilir..Herlesin bir dayanma noktası var,Brian'da bunu zorladı sanırım..Yinede bütün bunlara rağmen ayrılmamasını isterdim..
aydan

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 5:23 am

eski davulcu Robert Brian için ''çok kaprisliydi , sürekli kavga ederdik ve sonunda gruptan ayrıldım'' dememişmiydi ..Stevde aynı durum içindeydi bence .. Brian'ın ego problemi var ve bunuda dışarı çok yoğun yansıttığı için Stev'de artık biryere kadar dayanabildi bence ..
Ginevra

Ginevra

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 5:48 am

eğer ayrılma sebebi brian molko nun kaprisleriyse bence daha önce de yaşanırdı bu ayrılık..yaşla ve olgunlukla alakalı sanırım..belki de başka projelerle uğraşmak ya da başka şeylere zaman ayırmak istemiştir steve.
RebelQueen

RebelQueen

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:20 am

Brian'ın kaprislerinden dolayı ayrılmış olması çok mantıklı yalnız neden 10 yıldır değil de şimdi?bence önemli olan olan bu.o yüzden Brian'ın kaprislerinden daha başka sebepler de olduğunu düşünüyorum ben ne olduğunu bilmesem de..tek sayılı gruplarda her zaman problem çıkar zaten sadece müzik için değil hayatın her alanında böyledir bu bence.sonuçta Stef ve Brian ın cok farklı bir ilişkisi var..
namaste*PTR

namaste*PTR

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:22 am

RebelQueen demiş ki:
Brian'ın kaprislerinden dolayı ayrılmış olması çok mantıklı yalnız neden 10 yıldır değil de şimdi?bence önemli olan olan bu.o yüzden Brian'ın kaprislerinden daha başka sebepler de olduğunu düşünüyorum ben ne olduğunu bilmesem de..tek sayılı gruplarda her zaman problem çıkar zaten sadece müzik için değil hayatın her alanında böyledir bu bence.sonuçta Stef ve Brian ın cok farklı bir ilişkisi var..

bu konuda Steve'in hiç açıklama yapmamış olması garip. acaba onun bir suçu mu var ?
[PTR]utku

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:25 am

belkide yorgundur. sonuçta gayet yüklü bir turne içindeydiler. hem brian ve stefan ın elektronik fikirlerine karşı çıkmış olması çok normal. bence resmi olarakta dendiği gibi "kişisel ve müziksel farklılıklardan dolayı"
RebelQueen

RebelQueen

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:28 am

namaste*PTR demiş ki:
RebelQueen demiş ki:

bu konuda Steve'in hiç açıklama yapmamış olması garip. acaba onun bir suçu mu var ?

aynı şeyi ben de düşünmüştüm hatta " kimbilir ne yaptı Steve de ayrılma kararı aldılar" demiştim ilk öğrendiğimde.ama düşündüm ve bir şey bulamadım.maddi konuda hata yapmış olabilmesi geldi aklıma sadece.sonuçta hepsi aynı miktarı kazanmıyor.gerçi Steve öyle bir tipe benzemiyor ya da bize öyle geliyor =) ya da başka insanlarla veya gruplarla olan ilişkiler/çalışmalarda sorun çıkartmış olabilir.ya da olamaz bilmiyorum..
space_monkey

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:43 am

belki de artık yorulmuştur ,zaten büyük ihtimalle hayatını rahatça geçirebileceği kadar parası da vardır ve geri kalan zamanını ailesine ya da kendisine ayırmak istemiştir(grubundan ayrılmak isteyen kişiler çok seviyo bu sebebi öne sürmeyi) .zaten grubun hayranlarını da düşünmesine gerek yok sonuçta her zaman geri plana atılan kişi kendisiydi
[PTR]yigo_boss

[PTR]yigo_boss

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 6:55 am

bence iyi anlasamiyorlardi. MEDS TOURda ara sira tartisdilar bence. 2 sene beraberdiler cünkü...normal birsey! sonra karar verdiler bi ara vermeye...yani 2010a kadar. ve sonrada kesin bi problem daha cikdi ve steve ayrilmaya karar verdi
zuzu

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 8:41 am

bence brian in önplana çıkmasıyla falan alakalı değil öyle olsaydı önceden ayrılırdı . yada anlaşamamaları falandeğil çünkü kaç yıllık grup kaç yıllık arkadaşlık bi anda bitmez .. sebebi şahsi problemler ve bu sebepten dolayı gruptan kendini kopuk hissetmesi , placebo müziğinden zevk almamaya başlaması olabilir. Question
séLw!!!

séLw!!!

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 12:18 pm

bence steve in ayrılmasının sebebi herşeyden öte şahsi problemler arada çıkan sorunlar ve bu sorunlar ne kadar küçük olursa olsun aradaki dostluğu etkileyebiliyor ki aradan yıllar geçse de o kadar yaşanmışlıklar da olsa sorunları önü alınamıyor demekki ve bu cidden çok üzücü No
riot

riot

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 11:18 am

Brian'ın kaprisleri, Brian ile Stef' in gereğinden fazla yakın olması ve Steve' in kendisini grupta alex gibi geçici olan, ana grup elemanlığının dışında kalan biri olarak hissetmesi ve müzikal bazı farklılıklar.Brian' ın elektroniğe kayması, Stef' in de öyle. Ama Steve ile ilgili çıkan bir haberde solo album yapacak ve bu solo album bas ile davul olacak yazmıstı. yani rock soundunu koruyacak böyle bir müzikal farklılık da cıktı. gruptaki kisiler cok fazla para kazandılar bu albumden ve uzun bir turne sonrasından. parayı bulunca egolarını bulduklarını falan sandılar herhalde. Bence bu nedenlerden dolayı ayrılık oldu. Steve' in içine sindirdiği yılların birikimi olan ilk yazdığım nedenler de eklenince sanırım ayrılık yasandı.
oklom

oklom

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 1:06 pm

zewklerine baktığımız zaman brian ve stef biraz daha yumuşak elektronik alt yapılı şeyler dinniolar ki gerek tarzları gerek pozisyonları bunu gösterio steve ise rock müzik kültürünü en saf ham ve temiz haliyle içine sindirmiş gözüküo nede olsa depeche mode dinlienle smashing pumpkins dinleyen biri aynı deildir .
gelelim kapris konusuna röportajlarından yola çıkarak brianın gerçektende tam bir egoist olduğu açık ergenlik döneminde yaşadığı sorunları çoğumuz biliyoruz
steve ise kendini bişeylere kanıtlamak için deil sadece aşık olduğu müziği yapmak istiordu
stef ise zaten brianın okuldan arkadaşıydı.
sonuç olarak bu nedenler birleşince ortaya bu ve benzeri problemler çıktı steve her zaman için briandan daha olgundu ve 11 yıl boyunca bu olgunluk kaprislerini çekmesini sağladı.
ama brian ise bu olgunluk anlayışı zayıflık olarak gördü ve steve i hep geri plana attı.
steve ise (afedersiniz ama söylemek zorundayım) brianın ve stefin kendi üzerinden prim yapmasını daha fazla kabullenemedi ve ayrılma kararı aldı.(benim görüşüm bu mtv de bi röpörtaj izlemiş arkadaşım bana anlattı)
margi
Admin
margi

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 4:27 pm

oklom demiş ki:
zewklerine baktığımız zaman brian ve stef biraz daha yumuşak elektronik alt yapılı şeyler dinniolar ki gerek tarzları gerek pozisyonları bunu gösterio steve ise rock müzik kültürünü en saf ham ve temiz haliyle içine sindirmiş gözüküo nede olsa depeche mode dinlienle smashing pumpkins dinleyen biri aynı deildir .
gelelim kapris konusuna röportajlarından yola çıkarak brianın gerçektende tam bir egoist olduğu açık ergenlik döneminde yaşadığı sorunları çoğumuz biliyoruz
steve ise kendini bişeylere kanıtlamak için deil sadece aşık olduğu müziği yapmak istiordu
stef ise zaten brianın okuldan arkadaşıydı.
sonuç olarak bu nedenler birleşince ortaya bu ve benzeri problemler çıktı steve her zaman için briandan daha olgundu ve 11 yıl boyunca bu olgunluk kaprislerini çekmesini sağladı.
ama brian ise bu olgunluk anlayışı zayıflık olarak gördü ve steve i hep geri plana attı.
steve ise (afedersiniz ama söylemek zorundayım) brianın ve stefin kendi üzerinden prim yapmasını daha fazla kabullenemedi ve ayrılma kararı aldı.(benim görüşüm bu mtv de bi röpörtaj izlemiş arkadaşım bana anlattı)

bi kere başlık üstüme kaldı şahsi görüşüm bu değil...
steve neden ayrıldı tartışması türban olayına dönüyor yavaş yavaş scratch bana davulcusu steve kadar önplanda gruplarla gelin bir bakalım. ondan sonra konuşuruz...
brian'ın kaprisleri de hasbaya yakışıyor anacım biz onu böyle sevdik, pek tabi yaşaması zordur bununla ama örneğini gördük kimse silah zoruyla tutmadı baştan ayrılabilirdi... ki steve'i de suçlamıyorum yalnızca bu konuda olayın aslını astarını bilmeden yorum yapmak şuna benziyor tam olarak; osiris kişisi banlanmış placebocityden mesela (çok güzel dvd upload ederdi kerata) e gidince de linkler ölmüş hep, ordan biri sormuş neden banlandı diye, diğeri cevap veriyor moderatöre sor...
eh bu durumda da gerçekten merak eden ve gözü yiyen kalkıp stefe falan sorsun... hazır hotel persona konseri var hayranlara şubatın 17sinde.... geek
https://somethingrotten.yetkin-forum.com
lenileni

lenileni

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 5:23 pm

müzikal anlaşmazlık demişlerdi, doğruluğuna inanıyorum. nitekim steve sleeping with ghost albümünden de hoşnut değildi. bizim iki kafadar branla stef hep yeni bişeyler peşinde, steve'se elektronikmiş bilmemneymiş kabul etmek istemiyor ve bu noktada çakışmışlar belli ki. grup dediğin aynı kafada aynı düşüncede ilerlemek zorunda, biri başka şey diğerleri bambaşka şey istiyorsa beraber albüm yaratabilirlermi. daha birbirleriyle aynı şeyleri paylaşamazken.

steve ben gidiorum o zaman demiş, kimse de dur dememiş gibi.
oklom

oklom

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimeC.tesi Şub. 09, 2008 8:51 am

ana türban tartışmasıysa ben gidiyim yani yok anacım sizin gösterdiğiniz nedenlere bi sonuç çıkarmak istemiştim naapalım steve böle istemiş
Q_bra93

Q_bra93

MesajKonu: Geri: Steve neden ayrıldı ?   Steve neden ayrıldı ? Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 8:47 am

genelde herkes brian yüzünden demiş. ben öyle düşünmemiştim ilk steve ayrıldıı denildiğinde. ya tabi stef le kıyaslandığında dışlanmış gibi gözükebilir. ama dışlanma nedir yani sanki 8 kişilik grup Very Happy tabiki stefle daha yakın olcak adamla yatıyo kalkıyo afedersin eheh Very Happy bunun getirdiği bi kırgınlık yok değildir içinde. vardır ama sanmıyorumki bu güzide olayı bu sebepten bitirsin.
bunu nedeni ya grubun müzikal gidişatıntan memnun olmamamsı , fikirlerinin uyuşmamaı ( ki sanmıyorum Very Happy ) yada sadece bırakmk istemesi sıkılması eheh . aslında belkide bu kadar basittir. sadece bırakmak istemiştir. bu koşturmadan yorulmuştur belki. belki daha sakin bi hayatım olsun diyodur Very Happy
esasında bu konuda onlarca fikir üretilebilir. ne doğru ne yanlış bilmiyoruz. biri çıkıpta steve ile röp. yapıp şu soruyuda lögedenek sorsa ne büyük dua alır Very Happy

Steve neden ayrıldı ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-