Something Rotten
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

her türlü derdinizi anlatın..

5 posters
YazarMesaj
ashtray girl

ashtray girl

her türlü derdinizi anlatın.. Empty
MesajKonu: her türlü derdinizi anlatın..   her türlü derdinizi anlatın.. Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 6:47 pm

niye bilmiyorum içimden böle bi başlık açmak geçti
nasolsa biz bizeyiz kafanızı kemiren dertleri yazın derim..
ashtray girl

ashtray girl

MesajKonu: Geri: her türlü derdinizi anlatın..   her türlü derdinizi anlatın.. Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 6:50 pm

başlamak istiyorum:
sırtım çooook ağrıyo ve çok yalnızım gerçekten çok yalnız hissediyorum bugünlerde Crying or Very sad
margi
Admin
margi

MesajKonu: Geri: her türlü derdinizi anlatın..   her türlü derdinizi anlatın.. Icon_minitimeC.tesi Şub. 16, 2008 6:23 am

esneme hareketleri falan var. onları bi dene, bağımlısı olursun bak (ama ısınmadan yapma Very Happy)
tezi çok uzattım. şimdi eteklerim tutuştu. nası bitiricem böhühühüü
https://somethingrotten.yetkin-forum.com
RebelQueen

RebelQueen

MesajKonu: Geri: her türlü derdinizi anlatın..   her türlü derdinizi anlatın.. Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 9:42 am

bu dönem 2.50 ortalama yapmam gerekiyor ve bu imkansız gibi görünüyor =((
margi
Admin
margi

MesajKonu: Geri: her türlü derdinizi anlatın..   her türlü derdinizi anlatın.. Icon_minitimeSalı Şub. 19, 2008 12:17 pm

sana effetto diyorum başka bişi demiyorum ezgi. bende tezi onların yüzü suyu hürmetine bitirmeye kasıyorum clown
https://somethingrotten.yetkin-forum.com
melis

melis

MesajKonu: Geri: her türlü derdinizi anlatın..   her türlü derdinizi anlatın.. Icon_minitimePaz Şub. 24, 2008 3:05 pm

benim derdim placebo öf sabahtan beri bi five years video suna taktım ki anlatamam adeta video yla aşk yaşıyorum daha önce görmediğim bişey değil ama taktım bugün feci derecede tongue
oklom

oklom

MesajKonu: Geri: her türlü derdinizi anlatın..   her türlü derdinizi anlatın.. Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 7:53 am

bilmediğim bi sewiyede yalnızım bu gün arkadaşım tolga bana 13. defa seni placebo için kullandım şakası yaptı bende ona yeter artık deip küstüm o da yanıma gelip yaltaklandı omuz masajı filan naz yapıp affetmicem yetti canıma artık kendisine benzeyen eşşek şakaları yapıo bide msn de sorun var iice keyfim kaçtı

her türlü derdinizi anlatın..
1 sayfadaki 1 sayfası