Something Rotten
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MEDS albumunu beğenmeyenler?!?

+8
oklom
RebelQueen
uyumsuzpenguen
[PTR]Stolen_Spirit
zuzu
margi
space_monkey
[PTR]yigo_boss
12 posters
YazarMesaj
[PTR]yigo_boss

[PTR]yigo_boss

MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Empty
MesajKonu: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:22 am

uzun zamandir placebofan olan ve meds albumunu beyenmeyenler FANler var!

NEDEN??Neutral

bence meds cok güzel bir album... bütün albumlar gibi... her albumun tarzi biraz baska
ve bence bu güzel birsey I love you
space_monkey

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 7:46 am

ben de meds'i sevip bağrına basanlardanım .insanları meds hakkında en çok rahatsız eden şey çok popüler olmasıydı ve eminim ki meds'i sevmesine rağmen tabularını yıkamayıp meds'i sevdiğini itiraf etmeyen kişiler var. tabi herkes değil gerçekten sevemeyenler de vardır
margi
Admin
margi

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 8:13 am

itiraf ediyorum medsi seviyorum *out of the closet*
oh be Very Happy
ama konser versiyonlarından daha bir haz alıyorum...
bir follow the cops, one of a kind mesela
ama bir dönem medsi yermek cidden gerekiyodu. çünkü brian'ında amerika turnesi hakkında dediği gibi, ego şişir, şişir nereye kadar!!!!
ayrıca şunu da belirteyim, medsi sevmem en iyi işleri gibi gördüğüm anlamına gelmiyor. gelmeyecek.
https://somethingrotten.yetkin-forum.com
zuzu

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 8:45 am

son dönemdeki sevdiğim grupların hiçbiri albümlerinde başarılı olamadılar çok iyi gruplar ama olmadı işte fakaatttt placebo hariç I love you meds albümünü beğenmemek mümkün değil çünkü albümdeki her şarkı kendine ait bi melodi farklı bi güzelliğe sahip flower kim demiş meds başarısız bi albüm diye cillop gibi albüm işte I love you hele meds şarkısı şu ana kadar duyduğum en iyi başlangıç melodisine sahip şarkı flower çok konuştum Very Happy
[PTR]Stolen_Spirit

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 8:50 am

Meds dinledikçe mi daha bi güzelleşiyo ne? Smile çünkü önceden sevmediğim 2-3 şarkı vardı ama şimdi öyle değil, özellikle Drag'e tahammülüm bile yoktu ama şimdi hiç de rahatsız etmiyo beni.
space_monkey

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 12:42 pm

margi demiş ki:
oh be Very Happy
ama bir dönem medsi yermek cidden gerekiyodu. çünkü brian'ında amerika turnesi hakkında dediği gibi, ego şişir, şişir nereye kadar!!!!
ayrıca şunu da belirteyim, medsi sevmem en iyi işleri gibi gördüğüm anlamına gelmiyor. gelmeyecek.

bu itirafı senden duymak güzel nigar abla Very Happy
margi
Admin
margi

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 1:35 pm

space_monkey demiş ki:
margi demiş ki:
oh be Very Happy

neden pirat
space_monkey

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 2:39 pm

margi demiş ki:
space_monkey demiş ki:
margi demiş ki:
oh be Very Happy

neden pirat

çünkü daha önce de bu konuyla ilgili konuşulmuştu ve yanlış hatırlamıyosam sen de meds'in popularitesinden rahatsız olanlardandın .ben o grubun düşüncesini sevmiyorum da geek
uyumsuzpenguen

uyumsuzpenguen

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeÇarş. Şub. 06, 2008 3:32 pm

meds in popülaritesinden rahatsız olanları anlamak hic de zor deil cunku placebo'yla önceden ilgisi olmayan insanları meds sarkılarını dinler/söyler bulmak rahatsız edici cidden
ama bu albümün cok güzel oldugu gercegini deistirmiyor cat
[PTR]yigo_boss

[PTR]yigo_boss

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 1:23 pm

uzun zamandir placebo fan olanlar daha fazla fan istemiyormu??? bence gittikce daha cok fan olmasi daha güzel... ve bence brianin istedii de bu zaten... ve bizde eski placebo fanlerden olarak gurur duymamiz gerek bence Very Happy
margi
Admin
margi

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimePerş. Şub. 07, 2008 2:28 pm

popülerlikten rahatsız olmak farklı beğenmemek farklı mevhumlar space'ciğim. Wink popüler olan unutulmaya mahkumdur. nasıl tepeye geldiyse o şekilde tepetaklak olacaktır. meds bana göre kültlüğe doğru yavaş adımlarla gidiyor...
meds hayranları da eğer ki dönüp geride olanı takdir edebiliyorsa ne mutlu onlara ne mutlu bana...
space_monkey

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 2:36 am

margi demiş ki:
popülerlikten rahatsız olmak farklı beğenmemek farklı mevhumlar space'ciğim. Wink popüler olan unutulmaya mahkumdur. nasıl tepeye geldiyse o şekilde tepetaklak olacaktır. meds bana göre kültlüğe doğru yavaş adımlarla gidiyor...
meds hayranları da eğer ki dönüp geride olanı takdir edebiliyorsa ne mutlu onlara ne mutlu bana...

ben popülerlikten rahatsız olup da meds'i sevdiğini söylemeyenleri kast etmiştim ama yanılmış olabilirim o zaman senin hakkında Rolling Eyes
RebelQueen

RebelQueen

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 5:03 am

Meds in popülerliğinden eski Placebo fanlarının hepsi rahatsız oldu zaten.
Güzelim grubumuzu yeni yetmelerin ellerine bırakmak kimsenin hoşuna gitmedi.
Meds iyi bir albüm evet ama geçmişteki çalışmalara bakıldığında vasat kalıyor bunu kimse inkar edemez.Biraz değişiklik her zaman iyidir ama Meds tanıdığımızdan çok farklı bir Placebo sundu bize.Beğenmeme,severek dinlememe ve hiç sıkılmamama rağmen çok fazla tasvip etmedim ben kendi adıma bu albümü.
Yoksa hepimiz hem fikiriz büyük ihtimalle Placebo yu ne yaparsa yapsın dinleyeceğimiz konusunda.
oklom

oklom

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 1:29 pm

medsin farkı şuydu her kesime hitap eden popüler bi albümdü (en çok sewdiğim parça one of akind)ama tiki denen salak bir mahlukat türü ortaya çıkınca placebo ya sen ellere gelin oldun didik bak gali nesse
margi
Admin
margi

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 4:10 pm

RebelQueen demiş ki:
Meds in popülerliğinden eski Placebo fanlarının hepsi rahatsız oldu zaten.
Güzelim grubumuzu yeni yetmelerin ellerine bırakmak kimsenin hoşuna gitmedi.
Meds iyi bir albüm evet ama geçmişteki çalışmalara bakıldığında vasat kalıyor bunu kimse inkar edemez.Biraz değişiklik her zaman iyidir ama Meds tanıdığımızdan çok farklı bir Placebo sundu bize.Beğenmeme,severek dinlememe ve hiç sıkılmamama rağmen çok fazla tasvip etmedim ben kendi adıma bu albümü.
Yoksa hepimiz hem fikiriz büyük ihtimalle Placebo yu ne yaparsa yapsın dinleyeceğimiz konusunda.

Meds'le birlikte uzaklaşan eski hayranlar da az değil... Misal burayı nancy döneminden beri dinleyenler için açtık Meds önde gidiyor cyclops kimseyi kınamıyorum yanlış anlaşılmasın... ama gelen vuruyor nancy'e/ brian'a giden vuruyor scratch
ashtray girl

ashtray girl

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeCuma Şub. 08, 2008 6:56 pm

meds çok başarılı, albüm konusunda bi alıp veremediğim yok ama beni o dönem yani albüm ilk çıktığında çok rahatsız eden bişe olmuştu. nancy boy un ölümü.. hep eski brianı istiyodum neyse şimdi buna da alıştık ama nancy boy un ölümünü anlatan o görüntüleri ilk gördüğümde çok üzülmüştüm Sad
melis

melis

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 10:41 am

uyumsuzpenguen demiş ki:
meds in popülaritesinden rahatsız olanları anlamak hic de zor deil cunku placebo'yla önceden ilgisi olmayan insanları meds sarkılarını dinler/söyler bulmak rahatsız edici cidden

evet sözlerine katılıyorum yani meds güzel bi albüm ama onunla birlikte gelen popülerlik dalgası.. bilmiyorum..kıskanıyorum sanırım yeni dinleyicilerden Very Happy
uyumsuzpenguen

uyumsuzpenguen

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimePtsi Şub. 11, 2008 1:11 pm

melis demiş ki:
uyumsuzpenguen demiş ki:

evet sözlerine katılıyorum yani meds güzel bi albüm ama onunla birlikte gelen popülerlik dalgası.. bilmiyorum..kıskanıyorum sanırım yeni dinleyicilerden Very Happy

Laughing Laughing evet kesinlikle kıskançlık!!!
ama gerçekten 1 yıl öncesine kadar hepsi gibi grupları dinleyen insanlar meds albümündeki bütün şarkıları ezberlemiş bağıra bağıra söyleyen bi kız topluluğu hayal edin. korkunç!
slackerbitch

slackerbitch

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimeSalı Şub. 12, 2008 9:07 am

begenmemek degil.
eski albumlerinde iyi olmamakla beraber piyasadaki cogu albumden iyi bence
ölüm meleği

ölüm meleği

MesajKonu: Geri: MEDS albumunu beğenmeyenler?!?   MEDS albumunu beğenmeyenler?!? Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 3:16 am

aslında cokda kötü bi albüm diil içinde cokda gusel sarkılar var fakat bnm favori albumum sleeping with ghosts oda ayrı yinede seviorummm

MEDS albumunu beğenmeyenler?!?
1 sayfadaki 1 sayfası